Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (11)
- Gorenjska (0)
- Goriška (0)
- Koroška (0)
- Osrednja Slovenija (16)
- Osrednja Štajerska (11)
- Pomurje (16)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (0)
- Primorska (0)
- Spodnje Podravje (0)
Vrsta članstva
54 ustanov
Dvojezična osnovna šola I Lendava
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Kranjčeva ulica 44, 9220 Lendava
02 577 28 00
Jasmina Sep
(jasmina.sep [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Dvojezična osnovna šola II Lendava
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Ulica heroja Mohorja 1, 9220 Lendava
02 578 81 50
Karina Sekereš
(karina.sekeres [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
II. osnovna šola Celje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Ljubljanska cesta 46, 3000 Celje
03 428 52 10
Petra Kontarček Rabuza
(petra.krabuza [afna] slander.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
IV. osnovna šola Celje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Dečkova cesta 60, 3000 Celje
03 428 54 10
Ksenija Leskovšek Korber
(ksenija.lk66 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Antona Aškerca Rimske Toplice
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Aškerčeva cesta 1, 3272 Rimske Toplice
03 733 82 30
os-rimsketoplice@guest.arnes.si
Dušanka Klančar
(dusanka.klancar [afna] os-rimsketoplice.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bakovci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Poljska 2, Bakovci, 9000 Murska Sobota
02 543 90 40
Danica Medved
(danica.kostrica [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bežigrad
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana
01 280 75 50
tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bogojina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Bogojina 134, 9222 Bogojina
02 547 90 81
Barbara Dravec
(barby.cigut [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola bratov Letonja Šmartno ob Paki
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Šmartno ob Paki 117, 3327 Šmartno ob Paki
059 156 551
Suzana Zabukovnik
(suzana.zabukovnik [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola bratov Polančičev Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Prešernova ulica 19, 2000 Maribor
02 250 51 40
Mojca Maričnik
(mojcam [afna] osbp.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Cvetka Golarja ulica 6, 9240 Ljutomer
02 584 91 70
https://ospgolar.splet.arnes.si/
Suzana Vaupotič
(suzana.vaupotic [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Antona Trstenjaka Negova
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Negova 20, 9245 Spodnji Ivanjci
+386 2 560 10 04
Urška Pliberšek
(urska.plibersek [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 2, 1310 Ribnica
01 835 04 00
https://osribnica.splet.arnes.si
Mina Lipej
(mina.lipej [afna] osribnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Črešnjevec 47, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 51 50
o-cresnjevec.mb@guest.arnes.si
Teja Pintarič
(tejap [afna] cresnjevec.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Dušana Flisa Hoče
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 10, Spodnje Hoče, 2311 Hoče
02 616 55 70
Sanja Obaha
(sanja.obaha [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Fokovci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Fokovci 32, 9208 Fokovci
02 544 90 20
Sonja Tot
(sonja.tot [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Kranjca
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Hrašovčeva ulica 1, 3000 Celje
03 428 56 10
ravnateljica@os-franakranjca.si
Alja Žekar
(aljazekar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Prušnikova ulica 85, 1210 Ljubljana - Šentvid
01 512 47 02
Helena Sirotka
(helena.sirotka [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Ulica Juša Kramarja 10, 9232 Črenšovci
02 573 58 00
o-fpcresnovci.ms@guest.arnes.si
Patricija Utroša
(patricija.utrosa [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor
02 320 69 50
os-f.preserna-mb@guest.arnes.si
Irena Gradišnik
(irena.gradisnik [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Griže
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Griže 1A, 3302 Griže
03 620 92 40
Mateja Hleb
(mateja.hleb [afna] os-grize.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Hinka Smrekarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana
01 500 81 70
Maja Miklič Premrl
(maja.premrl [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola in vrtec Apače
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Pomurje
Apače 38, 9253 Apače
02 569 81 16
Vasja Rovšnik
(vasjarovsnik [afna] yahoo.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola in vrtec Sveta Trojica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Meznaričeva ulica 1, 2235 Sveta Trojica v Slovenskih goricah
+386 2 729 01 91
Metka Beber
(metka.beber [afna] ostrojica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ivana Skvarče Zagorje ob Savi, C. 9. avgusta 44
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Cesta 9. avgusta 44, 1410 Zagorje ob Savi
03 566 99 10
Nina Jelen
(nina.jelen [afna] os-iskvarce.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Janka Padežnika Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Iztokova ulica 6, 2000 Maribor
02 421 32 50
Janja Modrijančič
(bjanjab [afna] yahoo.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Partizanska cesta 28, 1381 Rakek
01 705 25 10
Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] osrakek.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Moškriča
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana
01 541 61 65
Mina Marinčič
(minam [afna] jozmos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Kapela
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Kapelski vrh 95, 9252 Radenci
02 566 90 60
Nina Budja Zalokar
(nina.budja [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Kobilje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Kobilje 33a, 9227 Kobilje
02 579 10 06
Brigita Zver
(brizitka.zver [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Lava
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Pucova ulica 7, 3000 Celje
03 425 09 00
Polona Gracer
(polona.gracer [afna] oslava.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ledina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana
01 230 76 50
Nadja Ulcej
(nadja.ulcej [afna] o-ledina.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Leona Štuklja Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Klinetova ulica 18, 2000 Maribor
02 420 64 11
Damijan Šoštarič
(damijan.sostaric [afna] os-leon.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Lovrenc na Pohorju
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju
02 630 00 20
Helena Lorbek
(helena.lorbek [afna] oslovrenc.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Mala Nedelja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja
02 58 58 170
Ksenija Špur
(ksenija.spur [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Marije Vere
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ljubljanska cesta 16A, 1241 Kamnik
01 830 31 40
tanja.stiglic@os-marijevere.si
Tanja Štiglic
(tanja.stiglic [afna] os-marijevere.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Miška Kranjca Velika Polana
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Velika Polana 215B, 9225 Velika Polana
02 573 58 40
Jelka Horvat
(jelka.horvat [afna] os-velikapolana.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta 4. maja 92, 1380 Cerknica
01 705 05 20
Tjaša Torul
(tjasaknap [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ob Dravinji
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice
03 757 27 30
Ingrid Dorner Radosavljević
(svetovalna.sluzba [afna] obdravinji.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Odranci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Prešernova ulica 1, 9233 Odranci
02 573 70 10
Vida Fifonja Hanc
(vida.fifonja [afna] os-odranci.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pesnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Pesnica pri Mariboru 44, 2211 Pesnica pri Mariboru
02 654 42 00
Gordana Rubelj Rubelj
(gordana.rubelj [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Kopališka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 03 80
Simona Sobotič
(simona.sobotic [afna] ospo-slb.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Rodica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale
01 721 95 30
Alenka Petek
(alenka.petek [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Selnica ob Dravi
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi
02 674 08 30
https://www.o-selnica.mb.edus.si
Karmen Baron
(karmen.baron [afna] os-selnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Sostro
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje
01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si
Katja Kovačič
(katja.klakocar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Spodnja Idrija
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija
05 377 47 00
Andreja Tušar
(andreja.tusar1 [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola sv. Jurij ob Ščavnici
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Ulica Edvarda Kocbeka 4, 9244 Sv. Jurij ob Ščavnici
02 568 91 10
Sanja Krajnc
(sanjasafaric [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Toneta Čufarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Čufarjeva ulica 11, 1000 Ljubljana
01 230 87 30
Tadeja Bandelj
(tadeja.bandelj [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Toneta Okrogarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Šolska ulica 1, 1410 Zagorje ob Savi
03 56 60 200
Maja Ocepek
(maja.ocepek [afna] okrogar.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Turnišče
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Prešernova ulica 2, 9224 Turnišče
02 621 98 70
Brigita Žerdin
(brigita.zerdin [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Zalog
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana
01 / 547 32 30
Tina Uršič
(tina.ursic [afna] oszalog.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Zreče
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija
Šolska cesta 3, 3214 Zreče
03 757 56 20
Lucija Levart
(unesco [afna] oszrece.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Galjevica
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Galjevica 35, 1000 Ljubljana
01 420 47 00
Mateja Funkl
(teja3400 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Pedenjped
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 6, 1000 Ljubljana
01 549 26 14
vrtec.pedenjped@guest.arnes.si
Klavdija Trkov
(klavdija.oberstar [afna] guest.arnes.si)